sestdiena, 2010. gada 4. decembris

Darbs turpinās!

Sveiciens visiem @divans_SZF atbalstītājiem, informējam, ka mūsu kampaņa ir noslēgusies, bet, kas ir vissvarīgākais - darbs pie mūsu projekta nav beidzies! Mēs turpināsim cītīgi strādāt, lai mūsu iepriekš-izvirzītais mērķis tiktu īstenots.

Vēl aizvien esam dīvāna meklējumos, tādēļ izmantojot sociālā tīkla twitter.com iespējas, veicām "ReTweet " kampaņu (publicējām ziņu, kuras teksta saturs bija: “Meklējam dīvānu ViA SZF ēkai, lūgums atsaukties ziedotgribētājiem. Lūdzu RT šo ziņu!”). Tas tika darīts ar mērķi, lai mūsu kampaņa sasniegtu pēc iespējas lielāku auditoriju, tādejādi palielinot varbūtību, ka mūsu meklējumi varētu rezultēties ar pozitīvu iznākumu.

RT kampaņā, bez mums pašiem, ziņu pārpublicēja 9 twitter lietotāji, to skaitā arī viena no Vidzemes Augstskolas lektorēm - Kristīne Liepiņa ar lietotājvārdu @kristinekatrina. Paldies viņai, kā arī pārējiem ziņas retvītotājiem: @PaPins, @struncis, @_Vespertina_, @Anni_ler, @elina_kresa, @Jusiss, @zelvis3, @HibiHaba.

Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka mūsu sludinājums, līdzīgi kā iepriekš portālos valmiera24.lv un valmiera.lv, tika publicēts vienā no atpazīstamākajiem Valmieras laikrakstiem "Liesma".

Visbeidzot mūsu YouTube kanālā 3. daļās ir pieejama pilna saruna par mūsu izvērsto kampaņu iekš ViA studentu radio: "radio Kas Te Ir". Šajā rakstā ir publicēta intervijas pirmā daļa, bet, ja vēlieties noklausīties visas daļas, jūs to vara izdarīt veicot dubultklikšķi uz video pirmās daļas vai apmeklējot mūsu YouTube kanālu.

P.S. Joprojām ceram uz atsaucīgiem cilvēkiem, kas varētu ziedot dīvānu fakultātes telpām. Ja ir idejas, droši rakstiet uz e-pastu: divans_SZF@inbox.lv vai zvaniet +37129199594, gaidīsim!